Boylerix

boylerixBoylerix Banyo Boyleri ile suyunuzu ısıtırken, aynı zamanda ortamınızı da ısıtın. Merkezi ısıtma sisteminden, üzerindeki eşanjör yardımıyla ısı enerjisini alarak ortama ve kullanıım suyuna aktarır. Böylece banyonuzun ısıtılmasının yanı sıra, kullanım suyunun da ısıtılmasını sağlar.

Boylerix sıcak su boyleri, kalorifer tesisatı olan binalarda ve dairelerde, su ve ortam ısıtma amaçlı olarak kullanılmaktadır.Uygulanacak mekandaki radyatör sökülerek yerine boylerix monte edilir.

Boylerix Banyo  Boylerleri,  Kılıfsız Boylerix BX11, Kılıfsız Elektrikli Boylerix BX 11 E, Kılıflı Boylerix BXK 12, Maksi Boylerix MBX 13(izoleli) ve Maksi Elektrikli Boylerix MBX 13 E(izoleli) çeşitleriyle her ihtiyaca uygun alternatifler sunmaktadır.

Özellikler ;
* Ergonomik bir boyler tasarımına sahiptir.
* İzolasyonsuz ve  İzolasyonlu modeleri  mevcuttur. İzolasyonlu modellerde CFC içermeyen, düşük ısı  kayıplarına  sahip  poliüretan  izolasyon kullanılmaktadır.
* Kullanma suyu  test  basıncı  9  bar – Maksimum Çalışma  Basıncı  6 bar’dır.
* İç yüzey  kaplaması  korozyona karşı  dayanıklı, hijyenik çift kat emaye’dir.
* Elektrikli ısıtıcılı  modellerin, standart üretiminde 2KWh elektrikli  ısıtıcı, limit  termostatı, 30-90 C  arasında  ayarlanabilir kapiler termostat ve  termometresi mevcuttur.

Teknik Bilgiler

pdf
Boylerix