Gökkuşağı Basınçlı

gokkusagibasincliGüneş Enerjili sıcak su üretim sistemlerinde Dünya da önde gelen tedarikçilerden birisi olan Ezinç , yüksek verimli ve %100 hijyen sağlayan Gökkuşağı basınçlı güneş enerji sistemini siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunmaktadır.

Çevre dostu, Gökkuşağı basınçlı paket güneş enerji sitemi, enerji maliyetlerini minimum düzeye indirir. Sistem tamamen doğal sirkülasyon prensibi ile kapalı devre şeklinde çalıştığı için herhangi bir sirkülasyon pompası veya elektrikli hareket mekanizması, kumanda paneline ihtiyaç duymadan, hijyenik, kesintisiz, yüksek basınçlı, konfor şartlarında kullanım sıcak suyu elde etmenizi sağlar.

Bu sistemler, kış aylarında hava sıcaklığının 0 C altına düştüğü ve su kesintisinin olmadığı bölgelerde kullanılması tavsiye edilir. Sistem de bulunan depolama hacmi iç yüzeyi %100 hijyen sağlayan çift kat emaye ile kaplıdır.

Yüksek Ezinç Teknolojisi ile üretilen bu sistemle bir çok kullanım alanı, bedava ve sınırsız enerji kaynağı olan güneş enerjisinden faydalanıyor.

Teknik Bilgiler

pdf

Gökkuşağı Basınçlı